imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Skład osobowy Rady



Radny w latach 2006-2010
Józef Dumała
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Komisje:
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 12:40:40
Data ostatniej modyfikacji : 2010-12-03 12:21:56
Liczba wyświetleń : 793

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  03.12.2010 11:14pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:40pokaż tą wersję