imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Skład osobowy Rady



Przewodnicząca Rady Gminy w latach 2006-2010.
Janina Bąkowska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 12:16:11
Data ostatniej modyfikacji : 2010-12-03 12:22:14
Liczba wyświetleń : 882

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  03.12.2010 11:18pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  03.12.2010 11:13pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:34pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:26pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:25pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:25pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:18pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:16pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:16pokaż tą wersję