imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
A R T Y K U Ł   A R C H I W A L N Y
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku

Skład osobowy:
1. Rafał Iwański - Przewodniczący Komisji
2. Jerzy Manowski
3. Mirosław Markowski
4. Władysław Szymaniak
5. Ryszard Pskiet
6. Anna Kwiatkowska
7. Adam Twardziak
8. Bogdan Kucharczyk
9. Hanna Dąbkowska
10. Karolina Łazicka
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:42:50
Data ostatniej modyfikacji : 2010-12-15 08:54:17
Liczba wyświetleń : 1120

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:41pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:44pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:49pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:56pokaż tą wersję

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:42pokaż tą wersję