imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
A R T Y K U Ł   A R C H I W A L N Y
Komisja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Gospodarki Finansowej

Skład osobowy:
1. Arkadiusz Miłek- Przewodniczący Komisji
2. Janina Bąkowska
3. Władysław Szymaniak
4. Jerzy Manowski
5. Ryszard Pskiet
6. Agata Majk
7. Bogdan Kucharczyk
8. Karolina Łazicka
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:33:16
Data ostatniej modyfikacji : 2010-12-15 08:58:14
Liczba wyświetleń : 1394

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:07pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:08pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:14pokaż tą wersję

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  15.12.2010 07:44pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:37pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:36pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:35pokaż tą wersję