imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
A R T Y K U Ł   A R C H I W A L N Y
Komisja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Gospodarki Finansowej

Skład osobowy:
1. Dzierzgowska Jadwiga - Przewodnicząca Komisji
2. Bąkowska Janina - członek
3. Dumała Józef - członek
4. Manowski Jerzy - członek
5. Podleś Jakub - członek
6. Wojciechowicz Irena - członek
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:33:16
Data ostatniej modyfikacji : 2008-04-15 13:36:34
Liczba wyświetleń : 714

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:37pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.12.2010 07:44pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  15.12.2010 07:58pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:07pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:08pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:14pokaż tą wersję

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:35pokaż tą wersję