imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
A R T Y K U Ł   A R C H I W A L N Y
Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku

Skład osobowy:


Manowski Jerzy - przewodniczący


Rurka Marcin - z-ca przewodniczącego


Domasik Danuta - członek


Galarska Agata - członek


Pskiet Ryszard - członek


Subczyńska Krystyna - członek


Winczewski Krzysztof - członek


Ziemek Mirosław - członek


Zięba Krzysztof - członek

Autor : 
Zredagował(a) : Piotr Jakacki
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:42:50
Data ostatniej modyfikacji : 2019-02-13 21:41:57
Liczba wyświetleń : 72

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:44pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:49pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 20:56pokaż tą wersję

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  15.12.2010 07:54pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:42pokaż tą wersję