imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej



Skład osobowy:
Kępa Justyna Joanna - przewodnicząca
Górecki Sylwester - z – ca przewodniczącej
Domasik Danuta - członek
Dzierzgowska Monika - członek
Kwiatkowska Anna - członek
Subczyńska Krystyna - członek
Ziemek Mirosław - członek                  
Żebrowski Janusz - członek

Autor : 
Zredagował(a) : Piotr Jakacki
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:39:29
Data ostatniej modyfikacji : 2019-02-13 22:00:24
Liczba wyświetleń : 121

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  23.11.2011 11:57pokaż tą wersję
Jolanta Zalewska  15.12.2010 07:56pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.12.2010 07:46pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  24.03.2010 08:16pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:39pokaż tą wersję