imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej



Skład osobowy:
Dzierzgowska Monika - przewodnicząca
Górecki Sylwester - z-ca przewodniczącej
Domasik Danuta - członek
Galarska Agata - członek
Kępa Justyna Joanna - członek
Zięba Krzysztof - członek

Autor : 
Zredagował(a) : Piotr Jakacki
Data wprowadzenia : 2008-04-15 13:33:16
Data ostatniej modyfikacji : 2019-02-13 22:14:12
Liczba wyświetleń : 149

Redaktor  Data modyfikacji 
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:08pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  13.02.2019 21:07pokaż tą wersję
Piotr Jakacki  15.12.2010 07:58pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.12.2010 07:44pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:37pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:36pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 12:35pokaż tą wersję