imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy » Skład osobowy Rady



Radna w latach 2002-2010
Stanisława Lendziszewska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Autor : 
Zredagował(a) : Joanna Zembrzuska
Data wprowadzenia : 2008-04-15 12:45:32
Data ostatniej modyfikacji : 2010-12-03 12:20:53
Liczba wyświetleń : 893

Redaktor  Data modyfikacji 
Joanna Zembrzuska  03.12.2010 11:17pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:50pokaż tą wersję
Joanna Zembrzuska  15.04.2008 11:45pokaż tą wersję