imageimageimage


niedowidzacy




 Wyszukiwarka
 Rejestr zmian
 Sprawdź stan sprawy
 Redakcja
 Instrukcja obsługi BIP
 Statystyki odwiedzin
belka
Rada Gminy
Skład osobowy Rady

Przewodnicząca Rady Gminy w latach 2006-2010.
Janina Bąkowska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radna w latach 2002-2010
Anna Dudziak
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radny w latach 2006-2010
Józef Dumała
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Komisje:
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radna w latach 2002-2010
Jadwiga Dzierzgowska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Komisja Rewizyjna
Więcej »
Radna w latach 2006-2010
Małgorzata Gałązka
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Więcej »
Radna w latach 2006-2010
Dorota Kwiatkowska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Doroty Kwiatkowskiej
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radna w latach 2002-2010
Stanisława Lendziszewska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radny w latach 2006-2010
Jerzy Manowski
Komisje:
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radna w latach 2006-2010
Anna Bożena Pazuła
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radny w kadencji 2006-2010
Jakub Podleś
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Jana Domasika
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radny w kadencji 2006-2010
Ryszard Pskiet
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Rewizyjna
Więcej »
Radny w latach 2002-2010
Władysław Szymaniak
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Jana Domasika
Komisje:
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Więcej »
Radny w latach 2002-2010
Krzysztof Dariusz Winczewski
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radna w latach 2002-2010
Irena Wojciechowicz
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Rolnictwa Ochrony Środowiska Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radny w latach 2002-2010
Tadeusz Żebrowski
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty Kultury i Zdrowia
Komisja Rewizyjna
Więcej »
Przewodnicząca Rady Gminy w latach 2002-2006
Zofia Mateusiak
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radny w latach 2002-2006
Jerzy Gęsich
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Jana Domasika
Komisje:
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radna w latach 2002-2006
Danuta Gryz
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Jana Domasika
Komisje:
Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radna w latach 2002-2006
Marianna Jażdżyk
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Marianny Jażdżyk
Komisje:
Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia
Komisja Rewizyjna
Więcej »
Radny w latach 2002-2006
Jerzy Kleczkowski
Komitet wyborczy: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD - UP
Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radny w latach 2002-2006
Janusz Krupa
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Góry
Komisje:
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »
Radny w latach 2002-2006
Mirosław Markowski
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Więcej »
Radny w latach 2002-2006
Mirosław Ziemek
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Gajewskiego
Komisje:
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku
Komisja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Więcej »